
У Томашпільській громаді оголошено дводенну жалобу за загиблим захисником
27 та 28 травня у Томашпільській громаді оголошено днями жалоби за військовослужбовцем Сергієм Богатирцем із села Нетребівка. Відповідне розпорядження підписав голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський. Про це повідомляє Томашпільська селищна рада. Пам’ять про Героя Упродовж двох днів на будівлях і спорудах державних установ громади буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на знак […]








