
Двоє випускників Томашпільського ліцею отримали 200 балів на НМТ
Випускники Томашпільського ліцею продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті. Цьогоріч одразу двоє учнів закладу здобули максимальні 200 балів із предметів НМТ. Про це повідомили у Томашпільській громаді. Максимальний результат з двох предметів Учень 11-Б класу Максим Зугравий отримав по 200 балів одразу з двох предметів — української мови та історії України. До максимального результату […]









