Команда Томашпільської громади успішно виступила на обласних змаганнях «Найкраща спортивна громада Вінниччини 2026», здобувши низку призових місць та підтвердивши високий рівень спортивної підготовки. Турнір був присвячений 35-й річниці Незалежності України.
Про це повідомляє Томашпільська селищна рада.
Змагання відбулися 20 червня у селищі Муровані Курилівці. Участь у них взяли 14 команд з громад Вінниччини. Спортсмени змагалися у восьми дисциплінах: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках, дартсі, гирьовому спорті та перетягуванні каната.
Волейболісти стали чемпіонами
Найкращий результат представники Томашпільської громади показали у волейболі. Команда здобула перше місце, перемігши усіх суперників із рахунком 2:0.
До складу команди увійшли Сергій Кісь, Сергій Антонов, Ігор Коханський, Олег Фещенко, Роман Шклярук та Іван Меєчко. Підготував спортсменів голова Томашпільської федерації волейболу Василь Поштар.






Медалі у кількох видах спорту
Срібними призерами змагань у перетягуванні каната стали Вадим Кобзар, Сергій Антонов, Ігор Стрілець, Олег Стоянов, Максим Мороз, Іван Меєчко та Сергій Кісь.
Золоту нагороду у дартсі виборола Марія Оприско з Комаргорода.
Бронзові медалі здобули:
- Володимир Павловський із Комаргорода — у шахах;
- Світлана Бабій із Гнаткова — у настільному тенісі.
Також достойні результати продемонстрували учасники змагань із шашок, гирьового спорту, дартсу та настільного тенісу.
За підсумками виступів Томашпільська громада увійшла до числа найуспішніших спортивних громад області.
Учасники команди подякували Томашпільському селищному голові Валерію Немировському та начальнику відділу освіти, спорту, культури та туризму Ігорю Ярошу за підтримку й сприяння в організації участі у змаганнях.
Читайте також:

