26 Червня, 2026

Україна повернула з російського полону ще 160 захисників

Україна провела черговий обмін полоненими, у межах якого додому 26 червня повернулися 160 українських військовослужбовців. Усі вони перебували в російському полоні ще з 2022 року.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Обмін полоненими 26 червня

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

Вони боронили Україну в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Президент подякував усій команді, яка щодня працює над поверненням українців із російської неволі, а також військовим підрозділам, які забезпечують можливість проведення обмінів.

«Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – наголосив Володимир Зеленський.

Україна продовжує роботу над поверненням усіх своїх громадян, які залишаються в російському полоні.

Читайте також: