
У Томашпільській громаді відбудеться День донора крові
30 жовтня у Томашпільській територіальній громаді пройде День донора крові, до участі в якому запрошують усіх небайдужих мешканців. “Забір крові проводитиме виїзна бригада Вінницького обласного центру служби крові. Донорів чекатимуть за адресою: селище Томашпіль, вул. І. Гаврилюка, 69 (Томашпільський ліцей, перший поверх)“, – повідомляє Томашпільска громада. Початок роботи — о 9:00 годині.При собі необхідно мати […]









