22 Червня, 2026

Двоє випускників Томашпільського ліцею отримали 200 балів на НМТ

Випускники Томашпільського ліцею продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті. Цьогоріч одразу двоє учнів закладу здобули максимальні 200 балів із предметів НМТ.

Про це повідомили у Томашпільській громаді.

Максимальний результат з двох предметів

Учень 11-Б класу Максим Зугравий отримав по 200 балів одразу з двох предметів — української мови та історії України. До максимального результату з української літератури йому не вистачило лише двох балів.

Підготовкою школяра займалися вчителі Марія Шпикуляк та Наталія Мельничук.

200 балів з англійської мови

Ще один високий результат продемонстрував учень 11-А класу Андрій Поперечний, який здобув 200 балів з англійської мови. Вчителькою випускника є Наталія Гендега.

У ліцеї зазначають, що такі досягнення стали результатом наполегливої праці, цілеспрямованості та системної підготовки учнів.

«Вітаємо! Пишаємося! Нехай ці омріяні 200 балів стануть міцним фундаментом для майбутньої професії та відкриють шлях до нових можливостей», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: